Grobowce
z granitu

Realizujemy grobowce rodzinne o ponadczasowym, wielopokoleniowym charakterze.

Obszar naszej kamieniarskiej specjalizacji obejmuje także płyty nagrobne oraz produkcję i montaż grobowców w kilkuset dostępnych wzorach. Nasze portfolio realizacji składa się z galerii kilkuset zdjęć, z których można i warto czerpać inspirację. Wśród dotychczasowych realizacji znajdziesz zarówno nowoczesne groby jak i tradycyjne grobowce. Od ponad 30 lat

Ceny grobowców granitowych zależą przede wszystkim od wybranego rodzaju granitu, wymiarów grobowca oraz opcji dodatkowych zgodnych z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy na temat Twoich potrzeb w zakresie skorzystania z usług kamieniarskich przy budowie grobowca rodzinnego lub pojedynczego z granitu.

Trzy dekady doświadczenia przekazywanego i rozwijanego przez trzy pokolenia specjalistów kamieniarstwa są do Twojej pełnej dyspozycji. Podstawowym materiałem wykorzystywanym do budowy grobowców jest granit. To materiał szlachetny, niezwykle trwały i piękny zarazem. Grobowce z granitu będą służyły za godne miejsce pochówku Twoich bliskich przez dziesiątki albo i setki lat. Dzięki specjalnej powłoce impregnacyjne są łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Dzięki profesjonalnej impregnacji granit staje się jeszcze trwalszy i absolutnie odporny na działanie nawet najbardziej niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Nasza oferta obejmuje także granitowe tablice i płyty nagrobne w doskonałej relacji jakości do ceny.

Galeria dostępnych wzorów grobowców, tablic i płyt nagrobnych obejmuje kilkaset pozycji, wśród których z całą pewnością znajdziesz wzornictwo, które spełni Twoje oczekiwania oraz trafi w gust i potrzeby estetyczne. To równie ważne i całkowicie możliwe.

parallax background

GALERIA REALIZACJI GROBOWCÓW